ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПРАКТИКІВ
Емоційного імунітету та потенціалу людини
Запись семинара для практиков
"Три важнейших запроса"
Центр Підготовки Практиків – це...
Напрямок та підтримка на початку професійного шляху
Професійна спільнота коучів
Благодійна допомога для емоційного імунітету
Навчання трансформаційному коучингу та самокоучингу
Ми пропонуємо набути розуміння Фундаментальних Принципів природи людського досвіду.
Це дозволить підвищити свою ефективність у роботі з клієнтами будь-якого рівня свідомості, соціального статусу – з вирішенням будь-яких запитів. Розуміння дозволяє йти далі та глибше у допомозі – без накопичень методик та технік. Перш за все це розуміння дозволяє вам привести своє життя в стан емоційної стабільності і дає вам здатність реалізувати ваш потенціал без обмежень.
Кожен ступінь відкритий для вступу тільки після проходження попереднього
Розширення.
Наднові зірки. За межі обмежень. 7 місяців. Зростання у майстерності, створення та реалізація своєї унікальної бізнес-моделі — ваш найсміливіший план дій для користі своїх клієнтів та змін у цьому світі.
ІІІ Ступінь
Занурення.
4 місяці глибокого занурення у застосуванні Фундаментальних принципів для вирішення запитів щодо різних аспектів життя. Сертифікація та практика з клієнтами, у тому числі у рамках благодійного проекту.
ІІ Ступінь
Усвідомлення.
Освоєння фундаментальних принципів психології та реалізації потенціалу людини за 3 дні. Підвищіть свою кваліфікацію чи почніть шлях у новій професії.
Оплата за допомогою Гранту.
Грант
І Ступінь
ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ І ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
Грант
І Ступінь
Маша Ляшенко, ведуча програми, особисто безкоштовно навчатиме велику групу коучів та практиків в інтенсивній навчальній програмі. На вас чекає живе занурення в досвід розуміння Принципів сутності людського досвіду (Три Принципи).
Зустрічі проходять онлайн в Zoom 14 годин.
І ступінь є першим рівнем професійного навчання для коучів та практиків, на базі розуміння фундаментальних принципів сутності психологічного досвіду. Таке глибоке занурення дозволить вам дійти якісної турботи про себе, усвідомити власне емоційне здоров'я та побачити, як передавати це іншим швидко, дбайливо та надійно.
Ми започаткували освітній ГРАНТ, щоб ви могли брати участь без особистої оплати вартості програми, яка без гранту коштує 1050 євро.
За останні 12 місяців ми видали 700+ грантів та провели підготовку практиков для допомоги людям в емоційному імунітеті та реалізації потенціалу у воєнни часи. Наступну програму з грантом заплановано у вересні 2023 р.
Продовження підготовки у Ступенях II та III
ІІ Ступінь - 4 місяці
ІІІ Ступінь - 7 місяців
Найважливішим "інструментом" допомоги є сам практик. Ви і ваш рівень свідомості визначаєте те, наскільки ви здатні побачити самі і показати іншому: вроджене емоційне здоров'я та безмежний потенціал. Тому цей ступінь навчання присвячений зростанню усвідомленості самого практика та здатності передавати усвідомлене.
Повна присутність у моменті з тим, кому ви допомагаєте, здатність відгукуватися еффекивтно на те, що ви бачите. Це дві найважливіші навички практика Трьох Принципів, які ви освоїте у програмі II ступеня. Можна звести це в одну навичку - СЛУХАТИ. Слухати себе, слухати клієнта, слухати мудрість.
Вартість участі з практикою та сертифікацією 78,000 гр
Саме тут ПРАКТИКИ, які бажають змінити цей світ!
Вони отримують підтримку, простір та НОВИЙ РІВЕНЬ СВІДОМОСТІ для реалізації свого потенціалу.
  • Сесії та практикуми з ментором
  • Ясний напрямок для необхідних дій
  • Участь у закритих майстер-класах із міжнародними практиками
  • Прогрес з перших днів участі та багато іншого...
Вартість участі з з практикою та сертифікацією 118,000 гр
КОУЧИНГОВИЙ КЛУБ
Саме тут практики, які бажають допомагати на основі розуміння Трьох Принципів, отримують підтримку, простір, прийняття, напрямок для життя та практики.Клуб для коучів "Внутрішнє коло" – це міжнародне співтовариство практиків-однодумців.

Воно дозволяє продовжувати зростати у розумінні Фундаментальних Принципів психології та потенціалу людини та отримувати відповіді на свої запитання. Це можливість переходити від інсайту до інсайту з підтримкою коучингу.
Запрошуємо Вас.

Вартість річного абонементу 17 760 гр
Міжнародна спільнота практиків
Благодійний проект
"Рука Допомоги"
Відео-презентація проекту від Марії Ляшенко -
засновника Центру підготовки практиків та проекту "Рука допомоги"
Проект "Рука Допомоги" виник завдяки роботі Центру підготовки практиків емоційного імунітету та реалізації потенціалу людини. У цьому проекті практики, які пройшли І та ІІ ступінь навчання, можуть стати справжніми волонтерами, на благодійній основі допомагати людям у їхньому емоційному стані, а також отримувати практику та безцінний досвід у роботі з тими, хто дійсно потребує допомоги!
ведуча програми
Будемо знайомі. Я майже 30 років допомагаю людям з розуміння, що кожен із нас більше, ніж тіло, поведінка та думки… Людина — насамперед духовна, а не матеріальна істота.

Усі ці роки я шукала найкращу інформацію. Навчалася у деяких найкращих вчителів терапії та коучингу.

Особисто пройшовши двічі через депресію, я прийшла до переконання, що допомога має бути швидкою, простою та доступною — оскільки емоційне здоров'я життєво потрібне людині. Подібно до нашої потреби дихати повітрям, яке дано нам спочатку.

У результаті всього освоєного я синтезувала свій спосіб і збиралася навчати практиків Емоційного імунітету мого авторського підходу.

Але в лютому 2022 року стало зрозуміло, що допомога також має бути універсальною, придатною для кожної людини та кожного випадку, і тому вона має бути не вторинною, персональною, похідною, а первинною, фундаментальною. Це розуміння збіглося з глибоким спілкуванням з моєю колегою Мариною Галан про фундаментальні засади психології людини. Стало очевидним, що розуміння суті людського досвіду – це найкраще, що можна запропонувати тим, хто потребує допомоги. І допомогти практикам емоційного здоров'я допомагати більш ефективно своїм пацієнтам та клієнтам.

Я рада нашому знайомству.
До зустрічі!

Маша Ляшенко
ментор та коуч
Маша Ляшенко
- Єдиний офіційно зареєстрований російськомовний та україномовний практик на основі розуміння Фундаментальних Принципів психології та потенціалу людини
- Спікер Всесвітньої конференції практиків Трьох принципів 2022 (London, UK)
- Видано понад 700 грантів для програми навчання
- Сертифікований трансформаційний ментор-коуч (Академія експоненційного коучінгу, Canada)
- Сертифікований тренер з методу схемотерапії (Singapore)
- Автор методики розвитку емоційного інтелекту на базі досліджень Колумбійського університету (USA)
- Автор тренінгу навчання проживання
емоційного болю «Рука допомоги»,
який допоміг тисячам жінок
звільнитися від болю
- 9000+ годин консультацій та семінарів
- 29 років менторингу та коучингу в особистому,
духовному та сімейному розвитку
- 28 років щасливого шлюбу

З лютого 2022 – засновник
Центру підготовки
практиків
Емоційного
імунітету
та реалізації
потенціалу людини
Дякую за довіру!
ФОП Ляшенко Марія Анатоліївна \\ IПН 2711419405
Більше офіційних даних - клік на крапку
Дата реєстрації: 15.05.2013

Діяльність: Освітня:85.59 Інші види освіти, н.в.і.у.

Коучингова та менторська:74.90 Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н.в.і.у.

Майстеркласи з міжнародними фахівцями: 74.30 Надання послуг перекладу

Онлайн : 63.11 Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльнiсть.
Made on
Tilda